Vaçe Zela një frymëzim edhe për Bella Hadid

Ditëve të fundit ka bërë bujë video e Bella Hadid e cila lyhet e gjitha me bojë të bardhë duke krijuar kështu një fustan prej boje.

 

Duke krijuar një trend të ri.Në fakt nuk ka qenë një trend dhe aq i ri. E ndjera Vaçe Zela ka treguar në një intervistë për Top Channel, se në daljet e para të saj skenike, lyente këmbët me gëlqere sepse nuk kishte këpucë.

 

E ndonse e madhja Vaçe Zela e bënte nga skamja, sot e bëjnë nga moda.Ndonse ne këtë trend e paskemi patur, para botës e para Bella Hadid.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...