Shqiptari shkon në market të blejë bukë, brenda qeses gjen “mikun” e paftuar

Një qytetar nga Elbasani mbeti pa fjalë kur shkoi në një market për të blerë bukë.

Kur u bë gati të merrte njërën prej tyre, befas vuri re se bashkë me bukën në qese ndodhej edhe një “mik i paftuar”.

Bëhej fjalë për një harxhucë që kushedi se për çfarë arsye kishte përfunduar brenda paketimit të bukës.

Qytetari i shokuar dërgoi foton dhe mesazhin e mëposhtëm pranë redaksisë sonë:

Pershendetje Joq, ne Elbasan fotoja. Ne një market. Faleminderit.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...