Qan hallet te Aldo 22-vjeçari shqiptar kur e pyesin a ka nuse: Unë se kam bërë akoma sefte

Një 22 vjeçar nga Korça ka telefonuar sot në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Shoë”, për të folur për një temë që lidhje familjen. ”

 

Një fundjavë me familjen, gruan dhe fëmijët apo me prindërit, ishte tema, për të cilën i riu nuk dha një përgjigje të saktë. Klementi nuk u shpëtoi nga cmimeve të Aldos, i cili e pyeti nëse kishte kryer ndonjëherë marrëdhënie.

 

Kelmenti: Tek prindërit do shkoja me pushime. Aldo: Po ti martuar, i fejuar, me fëmijë? Kelmenti: Jo, jo. Aldo: Po të ta mblidhte nusja, të thoshte o me prindërit o me mua, zgjidh? Kelmenti: Me nusen.

 

Aldo: Kjo tregon karakter të fortë domethënë? Kelmenti: Po, po, unë i dua të dy palët. Aldo: Po ti kë do, s’ke nuse? Kelmenti: Kur të martohem them unë. Aldo: Do ndonjë mo? Kelmenti: Jo.

 

Aldo: Hë mo hë e kam seriozisht, ta ka dhënë në tru për ndonjë? Kelmenti: Po jo mo, unë kam gjetur, po se kam bërë kështu, kupton. Aldo: Nuk e ke bërë sefte? Kelmenti: E kam bërë planin, po nuk e kam marrë.

 

Aldo: Planin e kuptoj unë, por e ke bërë sefete apo nuk e ke bërë sefete? Kelmenti: Jo, jo. Aldo: Akoma? Çfarë moshe ke ti?Kelmenti: 22. Aldo: Dhe nuk e ke bërë sefte akoma?

 

Kelmenti: Jo, jo kam akoma kohë unë. Me moshë çdo gjë. Aldo: Ke qenë ndonjëherë i lidhur? Kelmenti: Jo, jo asnjëherë. Aldo: Po kështu çfarë sheh syri bën dora, apo fare? Kelmenti: Tani jo, po kam pasur raste por…

 

Aldo: Çfarë pune bën ti? Kelmenti: Unë jam punë me bagëti shoku. Kam patur lidhje shumë po nuk kam pranuar se jam i vogël prandaj.Aldo: Shokët e tu e kanë zbrazur dyfekun, ndërsa ti ëhë.

 

Kelmenti: Po mirë mo është ndryshe, ata janë më të mëdhenj se mua. Aldo: Pse shokët e tu janë lidhur në moshën 40-50? Kelmenti: Në moshën 23,24,25 vjeç. Aldo: Ke dhe një vit liri, këtë po thua?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...