Pse nuk e bën rrogën 1 mijë euro si Europa, Rama: Edhe ata kanë stres, janë të palumtur…

Gjatë bisedimit online me përdoruesit e rrjetit social Facebook, Rama u pyet nga një qytetar, se pse nuk e bën rrogën 1 mijë euro si shembulli i Europës.

 

 

Në lidhje me këtë Rama I bëri thirrje qytetarëve të mos krahasojnë Shqipërinë me Europën, ndërsa thotë se europianët përveç rrogave të larta kanë taksa dhe qira të larta.

 

Ai tha se edhe europianët kanë shumë probleme dhe strese, ndërsa theksoi se dhe ata janë të pakënaqur nga vendet e tyre.

 

“Ju lutem mos bëjmë krahasime me Europën, mos shikoni vetëm pagat, shikoni taksat, qiratë. Edhe ata që janë në Europë nuk është se janë të lumtur. Shikoni se sa shumë stres dhe revoltë ka në Europë”, tha Rama.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...