Nuk u panë askund… “A ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë?”, ja cfarë thote Armina…

Shkëlzen Berisha ka dy fëmijë nga martesa e parë me Sadijen.

 

Ndonse në martesën e dytë, me Arminën pyetja që na shoqëronte kudo ishte; a ishin fëmijët e tij në dasmë.Duket se kësaj pyetje ka vendosur ti përgjigjet vetë Armina nëpërmjet një pyetësori në Instagram.

 

“Sigurisht që po, kemi marrëdhënie shumë të mirë. I kam njohur që në moshë të vogēl. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”.- shkruan Armina.

 

E pra pyetja 1 milion dollarëshe e ditëve të fundit sapo mori përgjigje nga vetë e zonja e punës.

 

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...