Nëna e mbyllte në shtëpi dhe ikte në punë, 11-vjeçarja rrëzohet nga kati i katërt! Ishte bashkë me vëllain

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në qytetin e Sarandës ku një 11-vjeçare u rrëzua nga kati i katërt i pallatit. E mitura u trasportua në Spitalin e Traumës dhe ndodhet në gjendje kritike shëndetësore.

 

Për momentin 11-vjeçarja i është nënshtruar një operacioni. Mësohet se e mitura ka qenë në ballkon bashkë me të vëllain dhe ka humbur ekuilibrin.

 

Mediat bëjnë me dije se 11-vjeçarja ka dashur të kalojë nga ballkoni në një tarracë kur është rrëzuar. Mësohet se nëna e të miturës shkonte në punë çdo ditë dhe fëmijët i mbyllte në banesë.

 

Kur janë ditët e pushimit në fundjavë, fëmijët e kalonin gjithë pjesën e ditës vetëm, pasi nëna e tyre shkonte herët në punë dhe kthehej vonë.

 

Duke dashur t’i mbrojë fëmijët e saj dhe mos t’i lërë në rrugë nga frika, nëna ka menduar ti mbyllë brenda me idenë që janë më të sigurt.

 

Por kur e keqja vjen, të gjen kudo të jesh. Urojmë që vogëlushja ta fitojë betejën me jetën dhe të rikthehet pranë familjes sa më shpejt.

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...