Milaim Zeka e thotë troç: Arjola Demirin e kam shoqe, por nuk e njoha pas operacioneve plastike

Milaim Zeka ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku përballë moderatores Ester Bylyku. Ish-deputeti, iu nënshtrua dhe një kuici që moderatorja Ester Bylyku kishte përgatitur për të.

 

 

Ajo i ka treguar disa personazhe shumë të njohur të skenës shqiptare, përpara ndërhyrjeve.

 

Ndër to ishte dhe aktorja tropojane Arjola Demiri. Milaim Zeka tha: “Shoqe e kam Arjolën por nuk e njoha, përpara operacioneve. Ka ndryshuar shumë.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...