Ka kaluar një vit nga dasma e Rudinës me Mark Frrokun, ajo i dedikon fjalë: Ishte festa magjike e dashurisë

Sot bëhet një vite nga dasma e Rudina Dembacajt me Mark Frrokun. Si sot një vit më parë, Rudina dhe MArku kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre e cila prej kohësh kishte zënë titujt kryesorë të medias rozë.

 

Aktorja ka ndarë sot disa pamje nga dasma duke shkruar:

 

“1 vit sot, nga festa jone magjike e dashnise”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...