Detektivja shqiptare flet troç: Burrat e martuar dhe biznesmenët mbi 35 vjeç tradhtojnë më së shumti

Detektivja Shkënda Lili tha se ata që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar familjarë dhe biznesmenët.

 

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians”, në Euronews Albania, Lili theksoi se burrat që tradhtojnë janë të moshave 35 e lart.

 

“Më shumë që tradhëtojnë janë burrat e martuar. Nuk vijnë vajzat e reja që duan të shohin nëse i dashuri i tyre i tradhton apo jo. Meshkujt që janë në gjendje ekonomike dhe futen te pjesa e biznesmenëve, të cilët duan të hapen pak të shokët e tyre që kush e ka më të mirë”.

 

“Nëse këta tipa nuk kanë një të dashur që ta prezantojnë te rrethi i tyre shoqëror, ju duket si jashtë mode. Janë mosha 35 e më lart”, deklaroi det ektivja.

Shenjat e para të diabetit, mësoni çfarë duhet dalluar në kohë

Paradiabeti është faza e parë e diabetit. Mjekët e konsiderojnë atë si një shenjë paralajmëruese.   Paradiabeti ndodh kur niveli i glukozës në gjak ose niveli...

Sot nënë e dy fëmijëve por duket njësoj, e gjeni dot cila është këngëtarja shqiptare 22 vite më parë

Vitin ikin shpejt, por me Ledina Çelon koha është treguar bujare.   Kengëtarja, e cila tani i dedikohet familjes jashtë Shqipërisë ka ndarë me miqtë një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...