“1 milion si ti nuk i ndërroj me grue tem”, Rasimi nxehet keq me shqiptaren live në Tiktok

Mërgimtari i njohur i tiktok’ut, Rasim Avdyli, së fundimi ka pasur një debat të ashpër më një bashkëbiseduese shqiptare live në tiktok.

 

Ajo e kritikoi atë se pse po thotë se femrat gjermane janë më të mira se femrat shqiptare, duke i thënë se as 100 gjermanka nuk bëjnë sa një shqiptare,gazetalajmi.org.

 

“Eh more mitrovicali, ta kom ba mat. Veq kom desht me i than Rasimit se s’ka me femrat shqiptare, edhe 100 gjermanka me dalë, vallahin ma të mirat jena”, i thotë ajo mëgrimtarit pas një konfromtimi live në tiktok’un e këtij te fundit.

 

Këto fjale e nervozuan tej mase Rasimin, i cili ia ktheu shumë ashpër asaj. “Unë nuk bi në provokime tua, nuk hi mo me ty live, ti ski vleftë për mue. Një milion si ti nuk i ndërroj me grue tem. T’ishe kanë qetu të kisha kallzu”, i thotë Rasimi tejet i ndervozuar bashkëbisedueses shqiptare deri sa ishin live në tiktok gazetalajmi

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...