Zbulohet e dashura e re e futbollistit te njohur Eros Grezda!

Eros duket se ka nisur një romancë të re së fundmi.

 

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se zemrën momentalisht Grezdës ja ka rrëmbyer simpatikja bjonde Ajsel Abazi.

 

Dyshja nuk kanë ngurruar as të publikojnë video nga momentet e tyre së bashku!

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...