Rruga e vdekjes/ Shpëtojnë mrekullisht 2 persona, një masiv inertesh rrezikoi t’i zërë poshtë (VIDEO)

Dy persona kanë shpëtuar mrekullisht teksa udhëtonin pasditen e së enjtes në aksin Rrëshën-Bukmirë.

 

 

Drejtuesi i mjetit gjatë udhëtimit ka ndeshur në pengesa, teksa është ulur për t’i pastruar, një masiv inertesh ka rreshqitur duke rrezikuar të zërë poshtë atë së bashku me pasagjerin, i cili ka dalë menjëherë nga makina duke shpëtuar pa përfunduar në humnerë.

 

Paraditën e të enjtes banorët prostestuan para Bashkisë Mirditë duke kerkuar rehabilitimin e rrugës pasi kalimi në këtë aks është bërë shumë i rrezikshem.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...