Olsi Jazexhi, Shqiptarët nuk kanë ekzistuar kurrë, u krijuan nga turqit

Për ata që nuk e njohin, Olsi Jazexhi ka lindur në Tiranë ku jeton edhe sot.

Ai është arsimuar në Kuala Lumpur të Malajzisë në degën e Komunikimit Masiv dhe është master në Historinë e Qytetërimit Osman, pikërisht këtu fillon ç’do gjë, ku Olsi dhe përshëndetjet në media i ben ne gjuhën arabe.

Ai sot ne zyrën e tij ku dhe bën shfaqjet publike ka një hartë ku vihet re se shqipëria nuk është askund. Kjo sepse harta është e prerë pikërisht aty ku toka jonë fillon.

Shpesh ai thotë se Shqiptarët nuk kanë ekzistuar kurrë, dhe u krijuan nga turqit.

Ndersa sot i ftuar ne Ftesë në 5, Olsi Jazexhi ofendoi publikisht Zhakun, ku me pas Bieta i fiku dhe mikrofonin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...