Mamaja ime tregon mënyrën gjeniale se si te thani rrobat me shpejt se ju e mendoni

Ti thani siç duhet rrobat tani që është më ftohtë mund të jetë një mision me vete.

 

Megjithatë, mamaja ime tregoi se si i than rrobat e saj pa tharëse apo rafte të bezdisshme brenda shtëpisë.

 

Me anë të një postimi në Facebook , ajo tregoi se si e vendos rrobat e saj jashtë në një serë plastike.

 

Ajo shpjegoi: Se kjo eshte rruga me e shpejt me i thare rrobat.

 

“Jo për të gjithë, por për ne kjo gje funksionon shume mire. Një serë plastike dhe rrobat do te thahen me shpehte se kurre.

 

Postimi i mamase ka grumbulluar mbi 4000 pëlqime dhe njerëzit dukej se ishin të impresionuar dhe se ata thane qe do ta provojme dhe ne.

 

Nese ky postim ju pelqen shperndajeni me te tjeret.

 

 

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë në ndeshjen e fundit të grupeve. Ashtu siç parashikohej, kjo ka qenë një ndeshje intensive dhe...

“Kam 3 kunata dhe…”/ Rudina Dembacaj zbulon sa romantik është Mark Marku dhe tregon si shkon me tre motrat e tij(FOTO)

Ajo është një ndër aktoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë. Është fjala për Rudina Dembacajn, e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...