‘Ma kanë sharë shumë fustanin e nusërisë’, Armina Mevlani zbulon arsyen pse e zgjodhi

Dasma e blogeres Armina Mevlani me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha ishte tema e javës në mediat rozë.

 

Gjatë diskutimit në “Goca dhe Gra” ajo u shpreh se fustanin e parë të dizenjuar nga Vivienne nuk ia kanë pëlqyer. Armina shtoi se ai ishte një fustan i mirëmenduar në detaje nga stilistja që i përshtatej asaj.

 

“Sa veta më kanë sharë për fustanin? O zot, s’e ke idenë. Për të parin e Viviennit, ai është një fustan klasik që princesha e Spanjës e veshi para një jave. Është shumë klasik, për mua është epike se është dizenjuar për mua, është një marrëdhënie shumë e thellë e mirëmenduar me stilisten, ndihem shumë e lumtur që e kisha atë fustan”, tha Armina.

 

Unë kam një fustan tjetër që do të bëj fotot, por nuk e kam veshur se doja të kërceja. Fustani i Valdrinit ishte super se më kuptoi idenë se unë dua atë të Guns ‘n Roses November Rain”, shtoi Armina.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...