Lei Kraja: Gjithmonë jam lidhur me çuna të thjeshtë dhe të edukuar

Moderatorja, Lei Kraja është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Kjo ka bërë që ajo të ketë shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Së fundmi, Lei i ka dhënë mundësinë fansave të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe kurioziteti ka qenë i madh. Madje, moderatorja nuk ka nguruar të zbuluar edhe detaje nga jeta e saj private.

E pyetur, nëse do të lidheshe me një djalë të thjeshtë dhe të edukuar, ajo ka thënë: “Gjithmonë jam lidhur me çuna të thjeshtë dhe të edukuar”.

Kjo ka bërë që publiku të jetë edhe më i interesuar se kë ka bukuroshja në krahë, pasi gjithmonë ka qenë shumë e rezervuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...