Hyri për nevoja personale në bunker, i ikën truri nga ajo që sheh brenda…

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit.

 

Burri hyn për nevoja per sonaIe në një bunker në pyllin në afërsi të fshatit por rastësisht gjen gjënë që i solli ndryshim dramatik në jetën e tij.

 

 

Sipas të dhënave, burri punonte prej kohësh në emigracion dhe është kthyer këtë verë për pushime pranë familjes. Por duket se rastësisht ka zbuluar tradhëtinë.

 

 

Historitë me tradhti bashkëshortore për shkak të emigracionit kanë qenë të shprehura gjatë viteve të fundit.

 

Sipas të dhënave, në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor në Elbasan, rreth 40% e di vorceve i përkasin çifteve në em igracion.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...