Gazetarja shqiptare tregon friken e saj më të madhe, ka shkuar në Zvicër për ta hequr

Gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta është një ndër personazhet e showbizit që udhëton shumë. Për momentin ajo ndodhet në Zvicër.

 

 

 

Gjatë kësaj vizite Aulona ka vendosur tē tregojë por edhe të lu ftojë me fr ikën e saj më të madhe. E dini cila është? Lartësia.

 

Aulona ka publikuar një foto nga teleferiku në Alpet e Zvicrës e përbri shkruan: “Duke sfiduar frikën time, lartësinë”. E pra guximi i Aulonës na duhet të gjithëve.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...