(Foto) Epo më e bukur nëna se e bija/ Nëna e Xhemi Shehut qenka një yll i vërtetë

Xhemi Shehu tregohet gjithmone e rezervuar ne rrjetet sociale per publikimin e fotove te familjes se saj. Ajo ka vendosur te tregoje per ne nje person shume te dashur , mamin e saj.

 

Pak kohe me pare Xhemi postoi nje foto ne palester me te dhe kuptuam qe mes tyre kishin nje marredhenie si shoqe.

 

Kush e kishte menduar se ato ishin kopje te njera-tjetres?

 

Xhemi ne nje foto te publikuar ne InstaStory shihet bashke me mamin e saj dhe kuptuam qe bukurine Xhemi e paska marr nga ajo.

 

Me floke te verdha e te tipare te theksuara, e buzeqeshur dhe nje zonje e kuruar. Pervec ngjashmeris se madhe me te bijen,ka edhe me niperit e saj, Martinin dhe Gabrielin.

 

Tani pas kesaj foto mund te themi qe bukuria nuk ka moshe.

Si dy pika uje apo jo?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...