Dikur shoqe klase, sot këngëtare të njohura! I gjeni dot cilat janë?

Shumë prej personazheve publikojnë foto nga fëmijëria e tyre, por së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e tre këngëtareve të njohura nga Kosova.

 

Zanfina Ismajli, Nora Istrefi dhe Fjolla Krasniqi dikur kanë qenë shoqe klase dhe kane zgjedhur të njëjtën karrierë, ndonse Fjolla dhe Zanfina janë tërhequr paksa. Por Nora vazhdon të merret me muzikë.

 

Miqësia mes vajzave nuk dihet nëse vazhdon ende, por dikur paskan qenë të pandashme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...