A e keni dalluar? Ky është detaji që Bora Zemani e ka sa herë takon Donaldin

Daljet publike të Donaldit dhe Borës u bënë më të rralla pas dramave nga Big Brother. Por në dy takimet e tyre në televizion nga ai tek Big Brother dhe tek ai i fundit në “Më lër të flas”, një detaj ka tërhequr vëmendjen.

 

Në të dyja takimet publike me Donaldin, Bora ka kapur flokët e saj bisht. Në dukje mund të mendohet edhe si rastësi, por në anën tjetër mund të jetë edhe një preferencë e Donaldit që Bora përpiqet t’ja plotësojë.

 

Nga kërkimet tona flokët bisht nuk kanë asnjë kuptim, por një qëllim e sigurt që në vete Bora e ka. Sepse siç është vënë re së fundmi, asgjë nuk e realizon pa patur një qëllim.

PENSIONISTËT NË SHKODËR: BONUSI I FUNDVITIT I PAMJAFTUESHËM

Nga Ketjola Geshtenja   Për pensionistët në Shkodër bonusi i fundvitit prej 5 mijë lekë të rinj që ka akorduar qeveria shqiptare është i pamjaftueshëm për...

Njerëzit e lindur në këtë shenjë të Horoskopit kanë më shumë fat në jetë

Në astrologji, një shenjë e zodiakut konsiderohet e preferuara e fatit, dhe ai është Shigjetari. Kjo është për shkak të sundimtarit të tij Jupiter,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...