VIDEO/ Alketa Vejsiu nget makinën kundërvajtje në Tiranë? Video që po shpërndahet në rrjet

Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu është bërë temë diskutimi në rrjet për shkak të një video të shpërndarë së fundmi.

 

Ajo shihet teksa ka ndaluar makinën e saj luksoze “Mercedes Benz” në anë të rrugës ndërsa flet në celularë. Në rrjetet sociale shkruhet se prezantuesja e njohur është futur kundërvajtje në një rrugë që lejohet lëvizje e automjeteve vetëm në një sens.

 

Megjithatë nuk është e mundur të vërtetohet nëse Vejsiu ka kryer në të vërtetë një shkelje të tillë të qarkullimit rrugor.

 

 

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

Veç Borës e Donaldit, Semi pohon se ka bashkuar edhe një çift tjetër në showbiz!

Mbrëmjen e sotme, Semi Jaupaj ka qenë mes shumë të ftuarish të tjerë në emisionin “Zemër Luana” në autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...