Si përfundoi kjo makinë në fund të shkallëve?

Qytetarë të shumtë në vend përkujdesen që të parkojnë veturat e tyre. Por, shpesh herë këto makian nuk janë të parkuara në vendet adekuate.

 

E ngjashëm ka ndodhur së fundi me një veturë tek “Rruga B” në Prishtinë.

 

Një veturë ka përfunduar si mos më keq në parking e është dëmtuar mjaftë shumë në disa prej shkallëve të një lokali në këtë rrugë.

 

Siç duket shoferët duhet të kuptojnë se veturat nuk parkohen vend e pavend.

 

‘Çmendet’ tifozi shqiptar, bën veprimin e pazakontë për Xhakën dhe Shaqirin (Video)

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri janë kthyer në figurat më të përfolura të momentit teksa dyshja mposhti Serbinë në Kupën e Botës duke e...

Me gruan tende une…! Pas mesazhit te Hysenbelliut, reagon Edi Rama: Le ta dijne te gjithe qe

Edi Rama ka reaguar në lidhje me shembjen e resortit të Irfan Hysenbelliut, ish-mikut të tij. Rama ka thënë se resorti i tij ishte...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar...

Ori Nebiaj është deputete tani, Arjan Konomi: Ti je e ndershme, e di që do të…

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe...