“S’heq dorë nga palestra”, shiqptarja “çmend” rrjetin me ushtrimet ekstreme gjatë shtatzënisë

Ioana Daci dhe Elvis Gjoka janë një ndër çiftet më të ndjekur në TikTok.

 

Dyshja e njohur janë bërë virale në rrjetin social me videot që realizojnë. Ioana me origjinë nga Dibra dhe Ervisi nga Kukësi jetojnë prej kohësh në Angli. Në një intervistë për “Abc-ja e mëngjesit”, ata rrëfyen se si janë njohur.

 

“E mbaj mend Visin në palestër por ishte i vetmi nga grupi që erdhi që nuk kishte fare TikTok. Të gjithë thanë ‘kjo nga tiktoku’, ndërsa ky thoshte ‘kush është kjo’. Filloi duke bërë disa ushtrime krejt gabim dhe unë po i thosha se çfarë po bën mor djalë’. Kështu filloi.”, tha Ioana.

 

Ioana, e cila është instruktore palestre përballet me shumë komente negative. Kjo pasi edhe pse është në pritje të ëmbël, ajo nuk ka ndaluar së bëri ushtrime ekstreme. Megjithatë, ajo thotë se kjo nuk ndikon tek fëmija. E pyetur nëse ndikohet për këto komente negative që merr, ajo tha:

 

“Jam një tip që ndikohem vetëm nga njerëzit që kanë të bëjnë me mua. Deri më sot nuk është se më ka ‘vrarë’ ndonjë koment nga të afërmit e mi, thjesht nga të tjerët dhe e vetmja arsye që kam kthyer përgjigje ka qenë sepse them gjithmonë justifikimet nuk janë për njerëzit që duan të shohin një rezultat.”

 

Ndërkohë, të pyetur për emrin që kanë vendosur t’i vënë djalit që po presin, Ioana tregoi një histori që ka të bëjë me kushëririn e saj të ndjerë. Ajo tregoi se djalit të saj do t’i vendosë emrin e kushëririt, i cili ndërroi jetë para disa vitesh në një aksident në Greqi.

 

“Keni qenë shumë të afërt dhe ka pasur emrin Arnold. Ai vdiq nga aksidenti dhe që në atë moment, kam thënë se nëse në jetë time do të kem një djalë do t’ja vendos emrin Arnold. Ka vdekur 19 vjeç dhe kur e diskutova me Visin s’e ka pasur kurrë problem.“, tha ajo.

 

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë të karrierës së tij edhe muzikën. Pas bashkëpunimeve me Ermal Fejzullaun dhe Elgit Dodën, rradhën...

Bordi “rrjep” shqiptarët/ Rriten çmimet e karburanteve, Bursa nën 90 $/fuçia

Për herë të parë pas gati dy muajsh Bordi i transparencës ka vendosur që të rrisë çmimin e karburanteve, ndonëse në bursa nafta vijon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...