Punojnë në televizione të ndryshme, Alketa habit me fjalët për Borën: Atë e kam…

Moderatorja Alketa Vejsiu ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku një prej tyre e ka pyetur si i ka marrëdhëniet me Bora Zemanin.

 

 

Alketa ka treguar se i ka pëlqyer gjithmonë Bora dhe se ka një marrëdhënie shumë të mirë më të. “Me Bora Zemanin shkëlqyeshëm gjithmonë marrëdhëniet, e kam pëlqyer gjithmonë”, është shprehur ajo.

 

Kujtojmë se Alketa është pjesë e Klanit me “Dance With Me”, ndërsa Bora pjesë e “Top Channel” dhe së shpejti do moderojë “Dancing With The Stars”. Të dyja me spektakle kërcimi, por në ekrane të ndryshme.

 

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...