Pasi e quajti mashkull të dobët, Olsa Muhameti bën deklaratën e PAPRITUR për ribashkimin e Borës dhe Donaldit!

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë pranuar më në fund ribashkimin e tyre. Çifti, i cili prej muajsh po e shijonte dashurinë në mënyrë të fshehtë, publikuan ditën e djeshme një foto së bashku, duke plotësuar kështu dëshirën e fansave.

 

E natyrisht që të shumtë kanë qenë reagimet e personazheve të njohur për këtë foto, kaq shumë të pritur. Ndër komentueset ishte edhe Olsa Muhameti. Bashkëpunëtorja dhe mikesha e Borës, nuk e ka fshehur lumturinë për çiftin, duke i komentuar në foton e tyre. “Dashuria fiton mbi gjithçka”, shkruan Olsa.

 

Me gjasa Olsa nuk është e vetmja që ka ndryshuar mendim për Donaldin muajt e fundit.

 

 

Në kohën kur aktori ishte pjesë e Big Brother dhe u lidh me Beatrix, Olsa ishte ndër personazhet që e sulmoi publikisht, duke mos e fshehur ‘mërinë’ e saj me aktorin. “Vetëm meshkujt e fortë nuk luajnë lojëra me femrat, meshkujt e dobët dhe të pasigurt e bëjnë këtë”. Do të shkruante Olsa atë periudhë.

 

Por kur Bora e fali Donaldin, si mos ta fal edhe Olsa. Sot autorja e “Përputhen” është ndër personat më të afërt me çiftin, duke lënë pas deklaratat e hidhura të së shkuarës së afërt.

 

Bukuroshja e rrjeteve sociale pjesë e “Big Brother Vip 2”

Një tjetër emër po qarkullon për pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania”. E dini për kë bëhet fjalë?   “Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do...

“Vjehrri pinte alkool, vjehrra më goditi”, Edlira: Mamit tim i tha “shiko si më ka gërricur”, ndërkohë…

Edlira është vajza e vogël e një familjeje nga Lushnja, për të cilën tregon se nëna ka vuajtur tmerrësisht shumë për fëmijët e saj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...