Kujtoi se bashkëshorti ishte në gjumë/ Gruaja tronditet kur merr vesh se ai në të vërtetë…

Gruaja mendonte se ai po flinte gjumë. Një britanik ka humbur jetën gjatë një fluturimi për në Qipro.

 

Turisti 63-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, mësohet se ka humbur ndjenjat duke bërë që gruaja e tij të kujtonte fillimisht se ishte në gjumë, por më pas lajmëroi ekuipazhin.

 

 

Avioni ishte nisur për në qytetin jugperëndimor të Paphos, ku u dërgua me urgjencë në spitalin e përgjithshëm, por ai nuk e rifitoi kurrë vetëdijen.

 

Britaniku u dërgua për trajtim mjekësor në orën 23:00 me orën lokale dje, por mjekët e konstatuan vdekjen e tij pas mbërritjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...