Kengetari shqiptar i bën dhuratë vetes një Porsche, kushton mbi 100 mijë euro

Ledri Vula është një ndër reperet më të pëlqyer. Sukseset dhe koncertet e shumta përkthehen në fitime më të mëdha.

 

Pas përfundimit të një sezoni të suksesshëm, reperi nga Kosova i ka bërë vetes një dhuratë super luksoze. Bëhet fjalë për një veturë të tipit Porsche Carrera 911 TURBO.

 

Kjo makinë arrin mbi 100 mijë euro. Lajmi është bërë me dije nga kompania e shitjes së makinave përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ku shfaqet Ledri krah makinës luksoze. Kjo blerje e shtrenjtë vjen pak kohë pasi reperi i famshëm bleu një banesë të re në Prishtinë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...