Flet hapur Alketa Vejsiu, tregon sa ka pasur rrogën e parë dhe të fundit

Alketa Vejsiu ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku këta të fundit i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshme si nga jeta private, ashtu dhe ajo profesionale.

 

 

“Në çfarë pune je aktualisht dhe sa paguhesh?”, i ka shkruar një prej tyre. Alketa nuk e ka treguar pagën aktuale, por ka zbuluar se sa është paguar në fillimet e karrierës së saj.

 

“Skena dhe tv janë pasioni im më i madh. Kam një pagë të kënaqshme. E kam nisur në Top Albania 14 vjeç me 250 mijë lekë të vjetra, pastaj 500 mijë lekë! Ndihmoja familjen. Qerasja shokët dhe shoqet te Bar Intimiteti afër Petro Ninit. Isha e lumtur”, ka shkruar ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...