Elhaida Dani përlotet: Kam një javë në Shqipëri dhe ende nuk kam takuar…

Elhaida Dani ishte e ftuar në “Goca dhe gra” për të folur për pjesëmarrjen e saj në “Dancing with the stars”, por në një moment ajo u përlot kur kujtoi se i kishin bërë surprizë prindërit.

 

 

“U bë 1 javë që ke ardhur në Tiranë dhe nuk ke takuar…”, i tha Fatma. “Seriozisht mami dhe babi?”, e pyeti Elhaida e habitur duke menduar se prindërit e saj kishin ardhur në studio.

 

“Si seriozisht?”, vazhdoi Fatma dhe më pas Elhaida u përlot kur kuptoi se prindërit nuk kishin ardhur. Me lot në sy ajo u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe mezi pret t’i takojë.

 

“Më ka marrë malli shumë këtë herë, ishte e vështirë, muaj jashtë Shqipërie, nuk kam folur shumë se diferenca e orareve 7 orë me Kanadanë, është edhe faji im e mirëkuptojnë ata. Mezi pres t’i takoj. Janë shumë të lumtur, mendojnë se do të fitoj”, tha Elhaida.

Biskota me qumësht Panda. Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë!

Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë, për përgatitjen e këtyre biskotave fantastike! Hidhini një sy recetës më poshtë. Me siguri fëmijët...

Njerëzit e lindur në këtë shenjë të Horoskopit kanë më shumë fat në jetë

Në astrologji, një shenjë e zodiakut konsiderohet e preferuara e fatit, dhe ai është Shigjetari. Kjo është për shkak të sundimtarit të tij Jupiter,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...