C’po ndodh me Grida Dumen? Nuk ka nderruar prej nje jave …

Ajo eshte nje nga politikanet me te bukura Shqiptare. Grida Duma nje grua e forte dhe shume e zonja.

 

Grida komentohet shume per veshjet e saj dhe paraqitejes së saj të jashtme.

 

Por dicka ka rene ne sy kete jave pasi ajo po perdor po te njejtat veshje. Cfare do te tregoj ajo me kete qendrim?

 

Dhe bëhet fjalë për këtë këmishë lejla dhe këtë fund me bel të lartë (po lejla) që Grida e ka veshur në punë, në programe televizive, në Parlament e kudo.

 

Megjithate ne i urojme dite te bukura dhe plot suksese.

 

“Sekretet e Shqipërisë”/ Televizioni kombëtar izraelit jehonë për “vendin e shqiponjave” (Video)

Televizioni izraelit i bëri një prezantim të shkëlqyer mundësive të shumta që ofron “Vendi i Shqiponjave” për turistët izraelitë.   Televizoni shtetëror izraelit, “Arutz 13” (Kanali...

E bëni çiçin në dush? Mjekja shpjegon pse duhet të hiqni menjëherë dorë menjëherë nga ky zakon

Debati nëse është apo jo mirë të urinoni në dush, është tradicionalisht i lidhur me problemet e higjienës.   Në një video virale të Tik Tok,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...