Çfarë ndodhi mes mikeshave? Zbulohet pse Jonida Maliqi mungoi në dasmën e Armina Mevlanit

Të dielën Armina kurorëzoi në martesë dashurinë e saj disa vjeçare me Shkëlzenin, me një dasmë përrallore ku ishin të ftuar dhe shumë personazhe të njohur të ekranit.

 

Por mes tyre, ra në sy mungesa e mikeshës së saj, dikur edhe bashkëpunëtores së saj në biznes, Jonida Maliqit. Të gjithë kanë pyetur pse Jonida mungon në dasmë, por mes saj dhe Arminës nuk ka asnjë ftohje e as ndonjë zënkë që mund të jetë përfolur.

 

Përkundrazi, ato vazhdojnë të ruajnë një shoqëri të mirë me njëra-tjetrën. Ka qenë një surprizë e fundit që e ka lënë Jonidën pa shkuar në dasmë, edhe pse ishte kujdesur për çdo detaj, nga veshja tek grimi.

 

Bëhet fjalë për një arsye tërësisht personale të cilën Jonida ka vendosur të mos e komentojë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...