Zi në familjen Gjici, ndahet nga jeta njeriu i dashur i kryetarit të Bashkisë Kukës

Klubi i futbollit Kukës ben me dije se është ndarë nga jeta vëllai i presidentit Safet Gjici dhe administratorit Lavdrim Gjici.

Verilindorët e kanë nisur ditën me një mesazh ngushëllues, për ndarjen nga jeta në moshë të re të njërit prej vëllezërve Gjici.

“Në emër të stafit teknik, stafit administrativ dhe futbollistëve, FK Kukësi i shpreh ngushëllimet më të sinqerta Presidentit të Nderit, z. Safet Gjici, administratorit të klubit, z. Lavdrim Gjici dhe të afërmve për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllait të tyre.

Zoti ju dhëntë forcë për të përballuar këtë dhimbje dhe u prehtë në paqe shpirti i tij”, njofton Kukësi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...