U martuan pak ditë më parë, Stresi ndaj Shkëlzen Berishës dhe Arminës: Zoti ju …

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha dy ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë.

 

Dasma madhështore e Arminës dhe Shkëlzenit u bë krefjalë e medieve gjatë ditëve të fundit, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta nga ceremonia. Në dasmë ishin të ftuar personazhe të ndryshme, duke filluar nga politikanë, këngëtarë, gazetarë, artistë etj.

 

Mbrëmjen e djeshme Shkëlzeni ka postuar edhe disa foto nga dasma e tij, ku nuk kanë munguar edhe urimet, por ka rënë në sy urimi i reperit Stresi.

 

“Urime. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Stresi, i cili njihet si një ndër simpatizantët e flaktë të Sali Berishës.

 

PENSIONISTËT NË SHKODËR: BONUSI I FUNDVITIT I PAMJAFTUESHËM

Nga Ketjola Geshtenja   Për pensionistët në Shkodër bonusi i fundvitit prej 5 mijë lekë të rinj që ka akorduar qeveria shqiptare është i pamjaftueshëm për...

Biskota me qumësht Panda. Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë!

Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë, për përgatitjen e këtyre biskotave fantastike! Hidhini një sy recetës më poshtë. Me siguri fëmijët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...