Te gjithe familjaret keshillojne Rudina Dembacaj. Mos ndrysho më burrë!

Rudina Dembacaj: Familjarët e mi më thonë mos ndrysho më burrë!

 

Rudina Dembacaj ishte e ftuar në programin e Rudina Magjistarit ku doli për herë të parë në një intervistë me motrën e saj, Jeredën. Të dyja motrat treguan gjithçka rreth kujtimeve dhe marrëdhënies së tyre të veçantë. Një raport i shkëlqyer motrash.

 

Ndër të tjera ato folën edhe për bashkëshortët e tyre, madje motra e Rudinës tha se Mark Frrokun e thërriste “amore” dhe se kishte një marrëdhënie të shkëlqyer me të.

 

Ndërsa Rudina me humorin që e karakterizon tha se familjarët e saj e duan aq shumë Markun sa tani po i thonë që mos të ndryshojë më burrë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...