Qenka më afër se ç’mendohej, ja kur do të martohet Arbër Hajdari me vajzën e biznesmenit nga Kosova

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë të diel më 1 tetor.

Burime për Kryefjala.com kanë bërë me dije së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient afër Elbasanit.

Mësohet gjithashtu se dasmën e tyre do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Kujtojmë që Arbër Hajdari dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë, dhe tashmë kjo e fundit do të lërë Kosovën dhe do të jetojë në Tiranë pranë njeriut të saj të zemrës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...