Qau për 33 vite mbi varrin e dikujt tjetër pasi kujtonte se ishte i babait të saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën e Pinetos në Itali, ku për 33 vite me radhë vajza shkonte dhe qante në varrin e babait të saj, deri sa kuptoi se aty nuk ndodhej trupi i të atit por i një personi tjetër.

 

Çfarë kishte ndodhur?

 

Në pranverë të vitit 2017-të komuna jep urdhër për zhvendosjen e varreve të vjetra për shkak se nuk kishte hapësirë, dhe u njoftuan të gjithë familjarët.

 

Por kur vajza vajti dhe u interesua për trupin e babait mësoi, se ai nuk kishte qenë kurrë i varrosur aty, pasi kishte ndodhur një ngatërresë disa vite më parë.

 

Tashmë çështja ka kaluar në gjykatë.

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...