Pritjes i erdhi fundi, Ministrja Edona Bilali bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali, është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin të cilin e kanë quajtur Eden.

 

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ministrja, e cila ka postuar një foto me duart e bebit në Facebook.

 

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen

 

Faleminderit të gjithëve për urimet”, shkruan Edona Bilali në foton e shpërndarë në Facebook, në të cilën ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

 

E tallën për burrin? Zajmina Vajsari: Kur jam martuar unë ka qenë koha e q…

Zaimina me natyrën e saj mjaft sportive u përfshi në një lojë në “Zemër Luana” bashkë më dy të ftuarat e tjera Semi Jaupaj...

Zaimina bën deklaratën e papritur për burrin e saj: Kur jam martuar unë ka qenë koha e qerosave me X5

E ftuara në spektaklin e sotëm ishte një figurë shumë e dashur për publikun si Zaimina Vasjari. Në emisionin “Zemër Luana”, me moderatore dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...