Noizy dhe Rozana Radi shfaqen së bashku pas kontraditave të shumë viteve më parë

Rozana Radi dhe Noizy janë një ndër dyshet më të diskutuara në mediat rozë. Ata prej vitesh janë përfolur se kanë pasur kontradita. Gjithçka lindi pas dy dueteve që publikuan “Fly” apo “Mister Yesterday”.

 

Mirëpo, duket se ata kanë vendosur të lënë pas inatet e vjetra dhe janë sërish miq. Ishte Rozana që ka ndarë në Instagram disa foto, në të cilat shfaqen në një tavolinë duke qeshur së bashku.

 

“Të lumtë, mbreti dhe trëndafili”, ka shkruar Radi krahas fotove.

 

Kujtojmë që disa javë më parë, Noizy organizoi një festë për koncertin e tij “Alpha Show” dhe në fillim bëri një deklaratë për këngëtaren duke u shprehur: “Rozi të dua shumë. Unë jam personi i fundit që mbaj këto lloj fjalimesh, por po vazhdoj pak ashtu siç di unë të flas”

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë në ndeshjen e fundit të grupeve. Ashtu siç parashikohej, kjo ka qenë një ndeshje intensive dhe...

Mesojeni nje here e mire, ja perse lavatriçja juaj po harxhon 2 fish me shume energji elektrike

Shpesh herë na rekomandojnë sa detergjent duhet të përdorim për çdo larje por shumë prodhues ndonjëherë e teprojnë duke na bërë të konsumojmë më...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...