Mike apo rivale? Në mes të garës së fortë te TV, Alketa Vejsiu bën veprimin e papritur për Lori Hoxhën (FOTO)

Këtë sezon të ri televiziv, dy spektaklet më konkurrente janë “Dance With Me” në Tv Klan i cili zhvillon

edicionin e 7-të përballë “Dancing With The Stars” në Top Channel i cili nis për herë të parë në këtë televizion.

DWM me në krye Vera Grabockën dhe Alketa Vejsin ndërsa DWTS me në krye drejtueset e Top Channel, motrat Sra dhe Lori Hoxha.

Por moderatorja Alketa Vejsiu ka treguar gjithnjë se nuk e ka aspak problem konkurrencën dhe rivalitetin madje përballet me to në mënyrën më të ëmbël.

Njësoj ka bërë së fundmi edhe me Lori Hoxhën ku i ka lënë një koment në foton e fundit: “Ti bën dritë”, i shkruan moderatorja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...