Ishin duke udhetuar humb jeten cifti shqiptar ne Greqi, lanë pas 3 fëmijë

Ne Greqi ka humbur jeten dy shtetas Shqiptar nga qyteti i Sarandes.

Në autostradën Patra–Pyrgos eshte regjistruar nje ngjarje e rende pasi makina e shtetasve shqiptar eshte perplas me nje kamione pasi ato ishin duke udhetuar.

Emrat e shqiptareve qe humben jeten janë Eleni Çakuli 44 vjeç dhe Theofilos Karlecis 54 vjeç, prindër të tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë.

Ndersa shoferi i kamionit eshte plagosur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...