Dhurata e Timo Fllokos për vajzën e Alketa Vejsiut nuk ka çmim (FOTO LAJM)

Marrëdhënia e ngushtë e Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës dihej, pasi ata janë partnere të ngushta në produksionet e tyre televizive prej disa vitesh tashmë. Por, kjo marrëdhënie tejkalon raportet profesionale dhe Alekta e Vera kanë edhe “hyrje dalje” familjare.

 

Alketën e kemi parë më parë me vajzën e Vera Grabockës dhe Timo Fllokës teksa kanë një raport mjaft të mirë.

 

Ky raport duket se është i njojët edhe për çiftin emvajzën e Alketa Vejsiut. Këtë e tregon edhe dhurata e çmua, një poezi që Timo Flloko ka shkruar pak vite më parë për Nicol.

 

Duke qenë se Nicol është bërë pjesë e rrjeteve sociale dhe publikut vetëm muajt e fundit, tani kjo poezi duket më reale për të gjithë.

 

Poezia flet për sytë e Nicole dhe hapet me dedikimin “(Nicole-s, vajzës së mikut tim)”.

Poezia:

 

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...