Çifti i njohur, prindër për herë të dytë. Fotoja e parë dhe mesazhi i ëmbël

Futbollisti i njohur, Mesut Ozil, është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Amine Gulse, ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ela.

 

Lajmin e bukur e bëri të ditur vetë Ozil, i cili përmes një postimi në Twitter ka shkruar:

 

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë e vogël Ela”.

 

Ozil dhe Gulse u martuan në vitin 2019 dhe një vit më vonë mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, Eda.

Fiken dritat në mëngjes dhe mbrëmje, merren masat drastike për energjinë elektrike!

Qeveria franceze përgatit qytetarët se mund të kenë ndërpreje të energjisë për shkak të krizës.   Zyrtarët e qeverisë franceze kanë sqaruar tashmë se çdo ndërprerje...

Biskota me qumësht Panda. Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë!

Ju duhen vetëm tri përbërës dhe 5 minuta kohë, për përgatitjen e këtyre biskotave fantastike! Hidhini një sy recetës më poshtë. Me siguri fëmijët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...