A takuat Tom Doshin në Kryeministri? Rama: Se kush hyn e del nga kjo godinë, s’i kontrolloj dot

Kryeministri Edi Rama ka dalë sot para mediave ku ka zyrtarizuar rritjen e pagave për efektivët, zjarrfikësit e administratën, dyfishimin e ndihmës ekonomike për nënat kryefamiljare me 2 fëmijë etj.

 

Mes të tjerash Rama u përgjigj edhe pyetjes nëse u takua me Tom Doshin.

 

Edi Rama: Nuk kam asnjë dijeni për këtë, se kush hyn dhe del në këtë godinë nuk është fare detyra ime. Unë hy nga diku dhe kam pjesën time të punës! Se kush hyn dhe kush del është detyra juaj që të përgjoni.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...