ZGJEDHJET LOKALE, ZBULOHET KUSH JANË DREJTUESIT E RINJ POLITIKË NË VLORË, KUKËS DHE SHKODËR (EMRAT)

Pas mbledhjes së Kryesisë së PS, janë zbuluar se kush janë drejtuesit e rinj politike në qarqet Shkodër, Vlorë dhe Kukës.

Në vend të Edona Bilalit në Shkodër do të jetë Elisa Spiropali.

Arben Ahmetaj nuk është më drejtues qarku i Vlorës. Në vendin e tij është vendosur Blendi Klosi. E ndërsa Pandeli Majko, ka marrë një detyrë të re, duke u vendosur drejtues i qarkut të Kukësit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...