Pasi ajo kërceu, Ilir Shaqiri i tha Arta Nitajt: Ke shumë probleme me hapjen e këmbëve

Arta Nitaj është një ndër konkurrentet e “Dance With Me”, e cila mbrëmjen djeshme erdhi me një kërcim.

Mirëpo, kryetari i jurisë, Ilir Shaqiri tha se Arta nuk ka shumë elasticitet te pjesa e këmbëve. Ai shtoi se pret më shumë nga modelja.

“Pres më shumë nga ti sepse ke mundësi të japësh më shumë. Problemi yt më i madh për mendimin tim është hapja e këmbëve sepse je e mbyllur, kupton?

Elasticiteti ka të bëjë shumë prandaj duhet të punosh shumë spërkatën. Pjesën e sipërme të trupit ti e punon shumë bukur, por pjesa poshtë ke shumë pak elasticitet”, i tha Iliri.

Nuk pritej perj saj…/ Semi zbulon një sekret të Flori Mumajesit: Ai është m…

Semi Jaupaj është e ftuar mbrëmjen e kësaj të diele në "Zemër Luana". Semi u bë pjesë e një sfide që kishte të bënte...

Zaimina bën deklaratën e papritur për burrin e saj: Kur jam martuar unë ka qenë koha e qerosave me X5

E ftuara në spektaklin e sotëm ishte një figurë shumë e dashur për publikun si Zaimina Vasjari. Në emisionin “Zemër Luana”, me moderatore dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...