”Nuk shkojmë fare”/ Aktori ‘Portokallisë” tregon se me cilën nga koleget nuk ka marrëdhënie të mirë

Ledio Lakon e duan të gjithë.

Aktori me origjinë nga Tirana, i cili prej vitesh tashmë është pjesë e programit të humorit ‘Portokalli‘ në Top Channel ishte i ftuar dje në një tjetër program të televizionit, ‘E diell‘.

Në rubrikën ‘Hëna apo Dielli‘, ai duhet të tregonte një aktor në Portokalli me të cilin nuk shkonte mirë.

Për të shpëtuar nga situata, në mënyrë që mos të dënohej, Lako është detyruar të thotë emrin e Fjoralba Ponarit, por e gjitha kjo është kuptuar nga pjesa tjetër e të ftuarve në këtë rubrikë të cilët reaguan menjëherë.

‘Unë nuk shkoj mirë me Fjoralbën‘ – tha aktori i nënqeshur, ndërsa mori reagimin e pjesës tjetër të grupit që thonin se ai gënjente.

Më tej ai tregoi se me moderatoren kishte një marrëdhënie të mirë. ‘Unë me Fjoralbën shkojmë shumë mirë, hamë dreka, darka bashkë‘ – tha Ledio Lako.

Bukuroshja e rrjeteve sociale pjesë e “Big Brother Vip 2”

Një tjetër emër po qarkullon për pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania”. E dini për kë bëhet fjalë?   “Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do...

“Idiote, psikopate”, Razimi ofendon kunatën. Por ja çfarë i bën Gjebrea në emision…

Eni Çobani përpiqet të gjejë një zgjidhje për konfliktin mes Diturisë dhe Razimit, dy kunetërve që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq”.   Por ndërsa ajo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar...

Ori Nebiaj është deputete tani, Arjan Konomi: Ti je e ndershme, e di që do të…

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe...