Më e lumtur se kurrë, Rosela Gjylbegu “theu rregullin” dhe na prezantoi të dashurin e saj…

Nëse kthehemi pas në kohë dhe kujtojmë edicionin e parë të “Ethet e të premtes mbrëma”,

nuk mund të mos sjellim ndër mend Rosela Gjylbegun, trëndafilin e Shkodrës, që na magjepsi asokohe me zërin e saj. Ajo nuk është më aktive në muzikë si dikur, mirëpo çdo intervistë apo lajm për na ngjall akoma kuriozitet.

Ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por disa rregulla janë bërë për t’u thyer. Papritur Rosela ka vendosur të prezantojë partnerin duke publikuar për herë të parë një foto me të. Postimin Rosela e ka shoqëruar me dy zemra. Në foto djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shfaqet teksa e puth, ndërsa ajo duket shumë e lumtur.

“Sekretet e Shqipërisë”/ Televizioni kombëtar izraelit jehonë për “vendin e shqiponjave” (Video)

Televizioni izraelit i bëri një prezantim të shkëlqyer mundësive të shumta që ofron “Vendi i Shqiponjave” për turistët izraelitë.   Televizoni shtetëror izraelit, “Arutz 13” (Kanali...

Njerëzit e lindur në këtë shenjë të Horoskopit kanë më shumë fat në jetë

Në astrologji, një shenjë e zodiakut konsiderohet e preferuara e fatit, dhe ai është Shigjetari. Kjo është për shkak të sundimtarit të tij Jupiter,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...