(Foto) Janë rritur shumë/ Ja si duken tani fëmijët e Shkëlzen Berishës nga martesa e parë

Mbrëmjen e të dielës që lam pas, Armina dhe Shkëlzeni kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë.

Që nga hapja dasmës nga i zoti i shtëpisë, ish-kryeministrit Berisha, vallja e tropojës nga nusja, kërcimi me vjehrrën, veshja e VIP-ave, e për shumë detaje të tjera, dasma mori gjerësisht vëmendjen e rrjetet dhe të mediave.

Por nuk mbeten jashtë vëmendjes as fëmijët e Shkëlzenit të cilët i ka nga një martesë e mëparshme.

Armina ka treguar gjithmonë se i do shumë fëmijët e bashkëshortit të saj, Medinën dhe Laidon. Sot ato janë 18 dhe 16 vjeç dhe Albeu.com ju tregon se si duken.

Nuk dihet nëse Medina dhe Laidon kanë qenë të pranishëm në dasmën e babait, por kohë më parë Armina është shprehur se patjetër që ato nuk do të mungonin.

“Sigurisht. Unë i dua me të vërtetë shumë”, shkruante blogerja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...