E bëri për të qarë pasi i përmendi Dubain, Arta Nitaj “ia kthen” Ermal Mamaqit

Arta Nitaj dhe Ermal Mamaqi kanë qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi ky i fundit bëri një koment lidhur me Dubain gjatë puntatës së kaluar të “Dance With Me”.

Aktori risolli në vëmendje skandalin e bujshëm “Dubai Porta Potty”, duke aluduar se modelja nga Kosova është pjesë e tij.

“Doja të dija si ta bëjmë edhe ne trupin si Arta?“pyeti Ermali duke marrë përgjigje nga moderatorja e emisionit Alketa Vejsiu e cila tha: “Duhet të shkosh në Brazil.” “Brazil apo Dubai?” Pyetje të cilës iu përgjigj sërish Alketa, po me një pyetje tjetër: “Po me Dubain ç’kishe tani?”

Megjithëse, modelja nuk e priti mirë komentin e Ermalit, i cili është anëtar jurie në spektaklin e kërcimit, edhe pse këtë nuk e ka shfaqur në ekran. Në skenë u duk sikur e kaloi me buzëqeshje po ajo ka shpërthyer në të qara në prapaskenë. Lidhur me këtë, modelja foli dje teksa nuk kurseu thumbat.

Arta theksoi se nuk është prekur aspak nga kjo gjë duke shtuar se Ermali e bëri këtë për klikime. “Nuk e kuptoj përse duhet që të bjeri në nivelin e komentuesve të Facebook-ut apo Instagramit”, u shpreh konkurrentja duke thumbuar haptas aktorin e humorit.

E quajti rrugaç, babai i Granit Xhakës reagon ashpër ndaj gazetares shqiptare: Ajo nuk di çfarë është k…

Zana Avdiu, aktivistja e njohur nga Kosova, kishte një këndvështrimin ndryshe në lidhje me gjestin e bërë nga Granit Xhaka gjatë ndeshjes kundër Serbisë,...

Ka 9 fëmijë, Mandi i Nishtullës i martuar me motrën e këngëtarit të njohur: Djali i madh i ngjan shumë atij

Mandi Nishtulla është një emër mjaft i njohur në muzikën tallava, këngëtari ka mbajtur edhe rekord me këngën shqiptare më të dëgjuar në YouTube.     Por...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...